Цемент 550 Adocim (Туреччина) 42.5 - R (25кг)

Відгуки:
(0)
  • Модель: 477
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вага: 25кг.
Марка: 42.5 - r

Цемент марки М500: характеристики, особливості, застосування

м 500 є швидко твердіє цементом, що дозволяє ефективно використовувати його не тільки в звичайному будівництві, але і при проведенні різноманітних аварійних відновлювальних та ремонтних робіт, так як в цьому випадку необхідно, щоб міцність суміші і її основні властивості стали проявлятися вже з моменту нанесення.

Загальні характеристики марки М500

Маркування даного виду - 500 - вказує на те, що даний портландцемент може витримувати навантаження до 500 кілограмів на сантиметр. Його додають в сухі будівельні суміші для бетонування, цегляної кладки і штукатурення.

Де використовується цемент М500:

Марка використовується для виробництва різноманітних бетонних і залізобетонних конструкцій, де показники морозостійкості, водостійкості і довговічності повинні бути найбільш високими (так званих відповідальних конструкцій).

За рахунок подібних вимог М500 зазвичай застосовується в промисловому будівництві, хоча так само не рідко його використання в житловій і сільськогосподарській сферах.

Як вже зазначалося вище, завдяки швидкому затвердінню користується успіхом при проведенні ремонтно-будівельних робіт.

З його допомогою готують бетонні, кладочні, штукатурні та будівельні розчини, роблять збірний залізобетон, фундаменти, балки, плити перекриттів і ін.

Проте, незважаючи на хороші показники, М500 не рекомендують задіяти в місцях, де під час будівництва активно використовували прісну воду або воду з мінералами.

У такому випадку більш міцною виявляється суміш М400 ..

Види і їх характеристики:

Існує два види цементу М500.

Перший вид - М 500 Д0, суміш без домішок і добавок. Вона користується найбільшою популярністю в промисловому будівництві, так як при додаванні в бетон, надає йому додаткову міцність, морозостійкість, водостійкість.

Таким чином, конструкції виходять набагато більш надійними, ніж при використанні марки М400, яка має трохи гіршими характеристиками (витримує менше навантаження).

Другий сорт цементу М500 - Д20 - містить 20% добавок. Крім хороших морозостійких і водостійких якостей він відмінно чинить опір корозійних впливів.

Найчастіше будівельники використовують його в кладок, штукатурних і інших ремонтно-будівельних роботах, додають в різні будівельні розчини.

Характеристики
Характеристики
Вага 25кг.
Марка 42.5 - r
Відгуків

Немає відгуків про цей товар.